.:: HOT NEWS ::.

STRANKY PRESTALY BYT PODPOROVANY, PONECHANY BYLY POUZE FOTKY, KDYBY SE NEKDO, NEKDY NAHODOU CHTEL NA NECO PODIVAT :-)

bilomodra-sales-green-button-nejlevnejsi-s-kytkou-roboto-468x60.jpg
Online strategie v prohlížeči s možností proplacení herních prostředků na PayPal
tipy, triky, návody zde :-)

Akcni

Games
Hry, které stojí opravdu zato, jsou označeny tímto smajlíkem:

Ether Wars ( akční )


Ačkoliv se jedná o vcelku jednoduchou hru, přesto svým grafickým pojetím, skvělou hratelností, živostí a skvělou doprovodnou hudbou, zaujme snad každého :) Takže na nic nečekat a směle do toho :)
Box Head 2 ( akční )


Čím více nepřátelských panáčků dokážete usmrtit v řadě za sebou, tím lepší zbraně budete moci v dalším boji využít. Mějte stále na paměti, že stojíte proti opravdu velké přesile a nikdo z vašich nepřátel si nebude brát servítky, takže palte o sto šest a nemilosrdně je všechny pobijte!Undercover ( akční )


Co dodat? Vžijte se do role vojáka, který má za úkol zabít (podříznout :D ) všechny nepřátele:) Tak jen směle do toho;)


Smileys War (akční)


Skvělá akční hra, která si vás získa. Ve válce smajlíků máte možnost zvolit z více herních módů: turnaj, souboj v aréne nebo i vlastní mapa.Ultimate Flash Sonic (akční)


Ultimate Flash Sonic je perfektné zpracování klasického Sonica. Hra obsahuje všechno - spirály, nepřátele, peníze, skoky. Grafika hry je na poměr velikosti hry přímo skvělá.


Gun Run (akční)


Akční střílačka kde za běhu bojujete s armádou železných útočících strojů. Při soubojích získáváte bonusové zbraně a vylepšujete se. GunRun prověří vaši rychlost a presnou mušku.Render time: 0.09 seconds
1,405,024 unique visits