.:: HOT NEWS ::.

STRANKY PRESTALY BYT PODPOROVANY, PONECHANY BYLY POUZE FOTKY, KDYBY SE NEKDO, NEKDY NAHODOU CHTEL NA NECO PODIVAT :-)

bilomodra-sales-green-button-nejlevnejsi-s-kytkou-roboto-468x60.jpg
Online strategie v prohlížeči s možností proplacení herních prostředků na PayPal
tipy, triky, návody zde :-)

Strategicke

Games
Hry, které stojí opravdu zato, jsou označeny tímto smajlíkem:

Get of my Planet ( strategické )


Vaše planeta je již nevhodná k životu (špatně jste se o ni starali :) ). Po dlouhém hledání jste konečně objevili náhradní objekt. Ale bohužel - vybrala si ji i jiná civilizace a po tom, co jste se úspěšně usídlili, si na ni začala dělat nárok. Zvládnete se zabydlet a zároveň odolat útokům? :)Ultimate Defense ( strategické )


Na vlastní kůži si můžete vyzkoušet, jaké pocity zažívá vojevůdce, který musí strategicky rozmístit svoje vojáky, aby ubránil svěřené území před nájezdy nepřátel. Na začátku každého kola budete disponovat finančním obnosem na nájem bojovníků:))Warp Forest (strategické)


I přes to, že v této hře jezdíte autíčkem a střílíte na draaky a stromy, jedná se opravdu o strategickou hru - účinné mune nemáte nekonečno a je třeba si předem naplánovat, kdy a kde ji využít ;)


Xeno Tactic (strategické)


Musíte rozmístit bojové věžičky tak aby přes ně nepřešli útočící vetřelci. V průběhu boje získáváte peníze za které si vežičky vylepšujete a nebo kupujete nové.

Dice Wars (strategické)


Dice wars je hra ve které musíte obsadit políčka soupeřů. Čím víc kostek na svém políčku máte tím je větší šance na výhru. Políčka s malým počtem kostek jsou lehko zranitelná. Kromě vaší strategie hraje velkou roli i náhoda. Hra je velmi zábavná, určite ji vyzkoušejte.
Sushi Bar (strategické)


Jste v roli obsluhy v sushi baru a musíte zařídit všechno tak, aby byli zákazníci spokojní. Jinak vás šéf vyhodí.
Render time: 0.04 seconds
1,401,793 unique visits