.:: HOT NEWS ::.

STRANKY PRESTALY BYT PODPOROVANY, PONECHANY BYLY POUZE FOTKY, KDYBY SE NEKDO, NEKDY NAHODOU CHTEL NA NECO PODIVAT :-)

bilomodra-sales-green-button-nejlevnejsi-s-kytkou-roboto-468x60.jpg
Online strategie v prohlížeči s možností proplacení herních prostředků na PayPal
tipy, triky, návody zde :-)

Vsechny

Games
Hry, které stojí opravdu zato, jsou označeny tímto smajlíkem:

Get of my Planet ( strategické )


Vaše planeta je již nevhodná k životu (špatně jste se o ni starali :) ). Po dlouhém hledání jste konečně objevili náhradní objekt. Ale bohužel - vybrala si ji i jiná civilizace a po tom, co jste se úspěšně usídlili, si na ni začala dělat nárok. Zvládnete se dokonale zabydlet a zároveň odolat útokům? :)


Ether Wars ( akční )


Ačkoliv se jedná o vcelku jednoduchou hru, přesto svým grafickým pojetím, skvělou hratelností, živostí a skvělou doprovodnou hudbou, zaujme snad každého :) Takže na nic nečekat a směle do toho :)
Box Head 2 ( akční )


Čím více nepřátelských panáčků dokážete usmrtit v řadě za sebou, tím lepší zbraně budete moci v dalším boji využít. Mějte stále na paměti, že stojíte proti opravdu velké přesile a nikdo z vašich nepřátel si nebude brát servítky, takže palte o sto šest a nemilosrdně je všechny pobijte!Ultimate Defense ( strategické )


Na vlastní kůži si můžete vyzkoušet, jaké pocity zažívá vojevůdce, který musí strategicky rozmístit svoje vojáky, aby ubránil svěřené území před nájezdy nepřátel. Na začátku každého kola budete disponovat finančním obnosem na nájem bojovníků:))Drugs & Brain ( oddychovky )


Tentokrát to opravdu není hra, jedná se o poněkud zjednodušené (ale vcelku výstižné) vysvětlení, jak fungují a jakým způsobem působí různé návykové látky v našem mozku. Kdo užívá, měl by znát :))

Warp Forest (strategické)


I přes to, že v této hře jezdíte autíčkem a střílíte na draaky a stromy, jedná se opravdu o strategickou hru - účinné mune nemáte nekonečno a je třeba si předem naplánovat, kdy a kde ji využít ;)


The Right Mix ( oddychovky )


Máte rádi alkohol? Milujete míchané nápoje? Baví vás experimentování? Jestli ano, pak je tato hra určena přímo pro vás! Na výběr budete mít z nepřeberného množství alko i nealko nápojů a je jen na vás, jak dobrý nápoj připravíte - zhodnocení provede vždypřítomný barman, z jehož reakce poznáte, jak se vám vaše dílo povedlo :)Snowball ( oddychovky )


Super oddychovka, ve které máte za úkol řídit ze svahu sněhovou kouli, do ničeho nenarazit a snažit se, aby byla co největší :) Vyhýbejte se stromům a chatkám, naopak nabalovat na sebe můžete psy, lidi, yetiho a sněhuláky :))

Sling ( skákačky )


Nenechte si ujít legrácku s podivnou zelenou hmotou v hlavní roli! Vžujte se do role malého zeleného slizíka, prolezte všechny levely, pozabijejte potvory, dotkněte se všech kuliček a zachraňte staršího slizíka :) Super relax ;)Icescape ( logické )


Představte si, že jste v mrazivé arktické základně, kde došlo k nehodě, a jediné, co vás zajímá, je najít cestu do tepla. Pakliže se tělesná teplota dostane do minimálních hodnot, váš organizmus nepřežije. Snažte se proto sbírat části oblečení a jídlo, které vás na chvilku zahřeje. Hlavním cílem však zůstává najít cestu ven!Crazy Cube ( logické )


Skvělá logická hra, u které si budete jistě dlouho namáhat Váš mozek. Úkolem je spojit přes šedá políčka dva stejně barevné konce. Začátek je spíše na naučení, ale jak barvy přibývají, hra se stává těžší a těžší a Vy musíte vymýšlet někdy opravdu složité cestičky. Dokážete udělat všech třicet levelů?


Hot Dog Bush ( oddychovky )


Zahrajte si hru prodavače na stánku s obřerstvením. Hlavní roli hraje americký prezident Bush, který byl právě vykopnut z Bílého domu a potřebuje si vydělat na živobytí - a jak jinak, než prodejem Hot Dogů.

Prove Your Logic ( logické )


Pořádná makačka na mozkový závity:)) Připravte se na hezkou sestavu testů, hádanek a chytáků. Pokud neumíte anglicky, připravte si slovník a taky hezkej kousek trpělivosti - Prove Your Logic není ani zdaleka hra, kterou by dohrál každý

Undercover ( akční )


Co dodat? Vžijte se do role vojáka, který má za úkol zabít (podříznout :D ) všechny nepřátele:) Tak jen směle do toho;)


Sittin' At A Bar ( oddychovky )


Posaďte se u baru s místním násoskou a pomozte mu udržet co nejdéle rovnováhu. Kromě toho ještě musíte stíhat popíjet piva, které mu vrchní přihrává. A i díky tomu je hra stále těžší a těžší.


The Visitor ( logické )


V této výborné logické adventuře je vaším úkolem pomoci mimozemskému vetřelci přežít na Zemi. V každé scéně musíte kliknout na předměty v logickém pořadí. Poslední úroveň má celkem tři možná řešení. Pokud si v nějaké situaci nevíte rady, stiskněte klávesu TAB - objeví se nápověda.
A Walk In The Woods ( FUNNY )


Dneska tady máme poměrně hodně povedené flash video, u kterého se určitě zasmějete!:D Hlavně si nezapomeňte zapnout zvuky, o hodně by jste přišli:)

Emerald Thief (logické)


Vaší úlohou je vžít se do role zloděje, který za každou cenu musí ukradnout smaragd ze skleněné vitríny na konci mapky. Procházejte různými místnostmi, kde se musíte vyhýba pastím, kamerám a jiným nástrahám, které by Vás odhalili a posadili do "chládku".
Gold Strike (logické)


Dolováním vám pomalu ubývá vaše skóre, co hod to bod dolů, které vám narůstá s počtem vydolovaného zlata. Musíte si však dát pozor, aby se k zlatokopovi nedostali suroviny dříve než je stačíte "odkopat".

Snow Line (logické)


Zábavná logická hra ve které musíte pomoct Santovi v honbě za dárečkama. Pomocí myši vytváříte cestu po kterej musí Santa projet na sánkách a posbírat všechny dárečky. Hra je vcelku jednoduchá až na poslední level:) Příjemné hraní.

Bloxorz (logické)


Logická hra, která dá zabrat vašim mozkovým závitům naplno. Každý krok si promýšlejte, jinak se může stát, že opakovaní úrovně bude jedinou možností. Pozor, ohrozuje vaši klávesnici, anebo cokolik do čeho třískáte když máte nervy na háji :D

Monkey Cliff Diving (skákačky)


Pomožte opicím skákat z útesu do vln. Důležité je načasování. Opičky musí dopadnout do vody-ne na skály. Ve hře jsou tři druhy opíc-červená letí nejpomaleji a opice s malým deštníkem na hlave má problém s větrem.

QuicKling (skákačky)


Vstupte do světa čarů a magie. Čeká na vás zlý démon, kterého musíte přemoci a zničit. Při své cestě za úspěchem musíte využívat vaši sílu naplno. Quickling je výborný mix adventury, RPG a skákačky.
Super Mario Flash (skákačky)


Legendární Mário, známy z Nintenda sa vrací v podobě Flash hry. Tato super oddychovka-skákačka vyvolá v mnohých z nás vzpomínky na zlaté časy počátku dnešných počítačů.


Xeno Tactic (strategické)


Musíte rozmístit bojové věžičky tak aby přes ně nepřešli útočící vetřelci. V průběhu boje získáváte peníze za které si vežičky vylepšujete a nebo kupujete nové.

Dice Wars (strategické)


Dice wars je hra ve které musíte obsadit políčka soupeřů. Čím víc kostek na svém políčku máte tím je větší šance na výhru. Políčka s malým počtem kostek jsou lehko zranitelná. Kromě vaší strategie hraje velkou roli i náhoda. Hra je velmi zábavná, určite ji vyzkoušejte.
Sushi Bar (strategické)


Jste v roli obsluhy v sushi baru a musíte zařídit všechno tak, aby byli zákazníci spokojní. Jinak vás šéf vyhodí.Smileys War (akční)


Skvělá akční hra, která si vás získa. Ve válce smajlíků máte možnost zvolit z více herních módů: turnaj, souboj v aréne nebo i vlastní mapa.Sliding Block (logické)


Vaší úlohou je dostat červený čtverec ven z ohrazení. Hra je pomerně těžká takže pořádně prověří vaše logické myšlení. Na výběr máte tři různé obtížnosti.


Ultimate Flash Sonic (akční)


Ultimate Flash Sonic je perfektné zpracování klasického Sonica. Hra obsahuje všechno - spirály, nepřátele, peníze, skoky. Grafika hry je na poměr velikosti hry přímo skvělá.


Gun Run (akční)


Akční střílačka kde za běhu bojujete s armádou železných útočících strojů. Při soubojích získáváte bonusové zbraně a vylepšujete se. GunRun prověří vaši rychlost a presnou mušku.Render time: 0.02 seconds
1,401,805 unique visits